golfový zážitek Golfová pohodička v Ostravici

181-20151028_093828.jpg

Po delší době jsem zde opět z další recenzí jednoho moravského resortu. Letos jsem již třikrát využil během roku super balíček v golfovém resortu Ostravice. Nebyl jsem samozřejmě sám, vždy se kolem mne sestava hráčů měnila a všichni by se určitě podepsali pod níže napsané řádky.
Na začátku je vždy potřeba vše pěkně objednat a to stojí vždy pár emailů, než se doladí na sto procent detaily celého pobytu. A už při prvním kroku člověk ucítí snahu a velkou ochotu personálu recepce, která se vám jen potvrdí při příjezdu do resortu, kde vás přivítají velmi pěkné a hlavně stále usměvavé a ochotné slečny na recepci.

Nyní k samotnému napěchovanému balíčku, který je pro 2 osoby.
Za poměrně slušné peníze, čímž myslím nějakých 2500 korun na osobu, se můžete těšit na dvě volná fee, k tomu buggynu pro dva, super ubytování s vynikající snídaní.

Člověk by si řekl, že už toto za ty peníze je super, ale balíček obsahuje i další vychytávky v podobě neomezeného wellnessu a hodinové thajské masáže, která je po zdolání zdejšího kopcovitého hřiště přímo zlatým hřebíčkem celého dne.
Jelikož tato fantastická masérka je jen jedna, doporučuji si tyto balíčky objednat s předstihem, aby jste měli tuto záležitost zamluvenou dopředu a najisto pěkně po hře. Ne vždy se sejdete v sudém počtu, je zde i balíček pro jednoho s podobnými parametry.

Hřiště bylo pokaždé za těch 5 let, co tam jezdíme, ve vynikajícím stavu. Nebudu se zde rozepisovat o jednotlivých jamkách, ale pokud půjdete tzv. po vlastní ose, tak se připravte na pěkný výšlap, jelikož mám dojem, že když se člověk dívá z horního patra, což je 16. jamka, tak si říkám, že by tomuto hřišti slušel název něco jako terasy či kaskády. Navíc je zde několik krásných výhledů k nezaplacení.

Jen je potřeba se trefit do zdejšího nevyzpytatelného počasí, což se nám letos vždycky povedlo.

Po nějakých 5 hodinách hry vám zcela jistě vyhládne, takže se nabízí ihned vyzkoušet poslední dílek zdejšího resortu a tím je restaurace. Zde vás tak jako na recepci přivítá ochotný personál. S tímto ruku v ruce jde i zdejší skvělá kuchyně. Jídlo, co jsem si vždy dal, bylo opravdu velmi chutné.
Aby nebylo vše úplně top, tak bych zmínil jednu malou výtku. Tato věc se stává i v jiných resortech. Jsem naprosto oddaný golfu a úplně chápu, že o hřiště je třeba pečovat. Nijak mi nevadí sekačky na hřišti a podobně.

Ale i když mi velmi ochotná obsluha mile oznámí, že dnes se dělá aerofikace velkými hroty a zapískování greenu, tak to zrovna nepotěší. Neříkám, že by má natěšenost na prima den nějak klesla, ale...

Je mi jasné, že se podobné práce pro stálou kvalitu hřiště musí udělat, ale pokud resort nevyvěsí na webu aspoň s třídenním předstihem, že se tato akce bude provádět, tak golfista nemá možnost volby.

Neříkám přímo, že bychom jeli někam jinam absolvovat dva dny golfu, ale někdo další by své plány třeba změnil. Prostě, když už jsou z mého pohledu na takové vysoké úrovni, tak by se měli také od těch průměrných resortů vyčlenit tím, že do aktualit podobné omezení na hřišti napíší. Pokud to někde napsané na webu bylo, což jsem si nevšimnul, tak beru tyto řádky za bezpředmětné.
My jsme si byli už jen na konci sezony užít hřiště a pobavit se, nějaká ta slivovička byla a o čísla už nám nešlo, jen o to, kdo zaplatí oběd, takže jsme to nijak neřešili a určitě se budeme těšit znovu na další návštěvu.

Tato záležitost s greeny se stala jen při naší poslední návštěvě a zcela určitě nesrazí naše super hodnocení na tento golfový ráj. Takže neváhejte vyrazit na Moravu.


Tento zážitek se stal na hřišti OSTRAVICE - Challenge Course

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.