Jak se tady správně chovat?

golfee-ilustration-zada-rukavice.jpg

Kodex klubisty GOLF42.cz

Tak jako se chováme slušně a podle pravidel na přesně střižených zelených loukách nebo v písečných překážkách, bylo by fajn podobný zvyk přenést i na naše stránky GOLF42.cz. Na novodobé Mirky Dušíny golfových hřišt si do puntíku hrát nechceme, ale porušování základních pravidel může vést až k zákazu „hraní“ zde na webu. Jaké je tedy sedmero přikázání, kterým je dobré se řídit?


1. Identita

Každý by měl vystupovat pod svým pravým jménem, Jan Novák by tedy měl být Janem Novákem a Tadeáš Snědldítětikaši Tadeášem Snědldítětikašem. Nechceme vytvářet anonymní prostor, server GOLF42.cz má být postaven na reálných základech, které spojují zelená hřiště.


2. Chování

Neurážíme sebe ani nikoho jiného. Když si o někom myslíme, že je prevít, darebák nebo budižkničemu, myslíme si to sami pro sebe a neobtěžujeme tím okolí. Nepřípustné jsou především výlevy vulgární, diskriminační, xenofobní a rasistické.


3. Politika

Pokusme se zůstat apolitičtí. Ať už je náš politický pohled ve znamení automobilů, motorek, lodí nebo letadel, tedy směrem doprava, nebo se doleva rádi nedíváme pouze na přechodech, ostatní to zajímat nemusí. Nekažme si politickým štěkotem hru.


4. Odkazy

Pokud zrovna vás zajímají stránky s lechtivou tématikou, počítačovým pirátstvím či jinou nelegální činností, my s tím problém nemáme. Tedy až do té doby, než něčím podobným budete zahlcovat naše stránky. Urážlivé a nesmyslné odkazy sem nepatří.


5. Spamy

Další nevyhledávanou aktivitou na webu GOLF42.cz je zahlcování prostoru opakujícími se zprávami, tedy spam. Až zaznamenáte své první birdie nebo na greenu potkáte atraktivní brunetu, podělte se o tom s námi. Jednou. Stačí to.


6. Obtěžování

Neobtěžujme ostatní, když to nechtějí. GOLF42.cz má primárně golfisty spojovat, ti tak mohou potkávat nové přátele či dokonce životní partnery, ale pokud není zájem oboustranný, je lepší ho ukončit. Mělo by stačit ne, případně NE. Pak může přijít ban, popřípadě BAN.


7. Ohleduplnost

Buďme ohleduplní. Žádný Tiger Woods z nebe nespadl, a tak především v začátcích je slušné druhému poradit, než se nad ním povyšovat. Ať už se jedná o hru na greenu, nebo třeba osobní život. Každý se k vám, včetně našich administrátorů, bude chovat tak, jak se chováte vy k ostatním.

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.