CZ GOLF

Praha, Stodůlky, Bucharova 1314/8
tel.: +420 725 707 633, web

 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  V sobotu 24. října 2015 Vás zveme do Golfového Resortu Písek na "Golfovou Poslední leč". Myslivecká nebude pouze svačina do bagu, ale i oběd po hře se ponese v duchu alá "Svatého Huberta". Přihlásit se můžete na: www odkaz

  odpáleno 19.10.2015 v 14:13
  ( +1 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Letní HCP turnaje
  Po vzoru oblíbených HCP turnajů v Telči a v Benátkách pro Vás pořádáme otevřené HCP turnaje také v Golf Resortu Písek. Až do konce prázdnin na Vás každý čtvrtek od 13.00 hodin čekají Letní HCP turnaje. HCP dny na našich resortech jsou skvělou volbou i pro začínající hráče, kteří se tak mohou v klidu a bez zbytečného stresu seznámit s tím, jak takový soutěžní golf vypadá. Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 16.7.2015 v 18:19
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CZ Golf Tour 2015 už má svůj turnajový kalendář
  Je golf sport? Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Někdo vnímá golf jako aktivitu pro volný čas, někdo jako vrcholový sport. Každopádně zařazením golfu na program olympijských her udělal golf jasný krok směrem ke sportu.

  A jaký vůbec je takový sportovní golf? Nejsou to jen vrcholné profesionální podniky, sportovní golf je celá škála turnajů, zhusta organizovaných národními golfovými autoritami. Málokdy ale sportovní turnaje organizují samotné resorty.

  Světlou výjimkou v českém kalendáři je s tradicí už od roku 2010 CZ Golf Tour.

  A co je pro letošek připraveno? Čeká na Vás opět série deseti turnajů vysoké sportovní úrovně, které hostí resorty skupiny CZ Golf. Po vzoru profesionálních turnajů se startuje ve tříčlenných flajtech – to zaručí svižné tempo hry. K minimálním prodlevám během turnaje přispívá i značení hřiště podle standardů ČGF a EGA – o hranicích autů, vodních překážkách ani vzdálenostech ke greenům nebude sporu. Pokud byste však nevěděli, jak se v některé ze situací chovat v souladu s pravidly, vždy je Vám nablízku mezinárodní rozhodčí s bohatými zkušenostmi Víťa Štrouf. Ani na hledání míčků nebudete sami – na exponovaných místech budou připraveni forcaddies. Jako příjemný doplněk pro Váš sportovní zážitek obdržíte tabulku přesných pinpozic a tréninkové míče na rozehrání. A jako při ostatních sportovních turnajích Vás do hry vyšle startér.

  Co se novinek týče, čekají na Vás nově vypsané kategorie, které zaručí hráčům ve všech kategoriích stejné šance na vítězství. Vrátili jsme se k oblíbenému modelu a v jednom případě se CZ Golf Tour bude hrát dva dny po sobě – konkrétně 11. a 12. července na resortu v rakouském Waidhofenu, přičemž hráči se mohou těšit na více než lákavou nabídku ubytování v Golf Hotelu Waidhofen. Myslíme i na nehrající doprovod – během turnajů CZ Golf Tour budou pro začátečníky připraveny dvouhodinové akademie s našimi trenéry. A to jen za cenu oběda. Pro hráče chystáme také další drobná vylepšení, jako například pomoc s vykládáním bagů z Vašeho vozu či mytí Vašich holí po hře, abyste se skutečně cítili vítáni.

  V letošním ročníku se dá očekávat další gradace soutěže O pohár klubů CZ Golf. Cíl jednotlivých klubů, respektive jednotlivých skupin napříč všemi kluby skupiny CZ Golf, je jasný – vyhrát v týmové soutěži a přivést tak na svůj resort mimořádný turnaj CZ Golf Masters. Ceny v individuálních kategoriích jsou neméně lukrativní – první tři v každé kategorii si domů odvezou unikátní skleněnou trofej v designu CZ Golf Tour 2015 a věcné ceny, vítězové získají také Divokou kartu CZ Golf Masters – plně hrazenou pozvánku na tento exkluzivní turnaj. Celkový vítěz každé kategorie bude odměněn neomezenéým hracím fee na příští sezónu.

  Startovné i fee zůstává v nezměněné výši, pokud máte uhrazený hrací poplatek, zaplatíte pouze 400 Kč za celý den na golfu včetně plnohodnotné svačiny a oběda s výběrem ze dvou hlavních jídel. Pokud nejste členem klubů CZ Golf, je pro Vás připraveno zvýhodněné turnajové fee v tradiční výši 800 Kč.

  Letošní, už šestý ročník této sportovní série turnajů startuje už 9. května v Golf Resortu Benátky nad Jizerou.

  odpáleno 26.2.2015 v 22:26
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Na Rohanském ostrově hrajeme za mimosezónní ceny
  Areál Driving Range Rohanský ostrov v polovině ledna odstartoval zimní sezónu. Protože máme rádi naše greeny a jejich stav během golfové sezóny je pro nás prioritou, rozhodli jsme se omezit krátkou hru a po zbytek zimy zavřít putting green. Abychom Vám kompenzovali toto omezení, upravujeme ceník za hru na Driving Range: vstupné do areálu je zdarma a každý odpálený míček máte pouze za 1,50 Kč*. Otevřeno je denně od 8 do 17 hodin, připraveny jsou pro Vás krytá odpaliště, chipping green i teplé nápoje pro zahřátí na recepci.
  Pokud Vás nebaví trénovat a raději vyrážíte rovnou na hřiště, máme pro Vás dobrou zprávu. Využíváme mírného klimatu v Polabí a resort v Benátkách necháváme otevřený pro neomezenu hru. Čeká na Vás tradiční linksové hřiště s letními odpališti i greeny a to za celodenní vstupné v pásmu E – tedy za pouhých 700 Kč získáte den neomezené golfové hry. Počasí však poručit neumíme a při námraze nebo sněhové pokrývce jsme nuceni hru omezit, kontaktujte tedy před svojí návštěvou recepci a informujete se o aktuálním stavu hřiště.

  odpáleno 27.1.2015 v 11:49
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Krátící se dny znamenají zkrácené ceny fee na resortech CZ Golf
  Ještě není čas uklízet hole do sklepa, využijte příjemných podzimních dnů a přijeďte si zahrát na naše resorty za zvýhodněné ceny. Za celodenní fee bez omezení počtu odehraných jamek zaplatíte 700 Kč, rychlá devítka před setměním Vás bude stát pouhých pět stokorun. Využijte slunečných a suchých dnů, přijeďte před dlouhou zimou načerpat energii na naše resorty a vychutnejte si hřiště zahalená do pestrých barev podzimu.

  odpáleno 13.11.2014 v 12:48
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Svatomartinská husička na resortech CZ Golfu
  Zveme Vás na tradiční podzimní turnaje, kde nechybí odměna po hře v podobě výborné svatomartinské husičky a vína pro zahřátí.

  Kdy: 8. listopadu 2014

  Golf Resort Benátky nad Jizerou
  Golf Resort Písek
  Golf Resort Telč
  Golf Resort Ústí nad Labem

  Těšíme se na Vás!

  odpáleno 5.11.2014 v 19:38
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  FREE FEE TURNAJE V ŘÍJNU 2014
  V sobotu 25. října si můžete vyzkoušet hřiště v Golf Resortu Telč, Ústí nad Labem nebo v Benátkách nad Jizerou.
  Připravili jsme pro Vás opět Free Fee turnaje, kdy je poplatek za Fee 0 Kč.

  Propozice turnaje:
  Postupný start z jamky č. 1
  Čas startu: 9.00 hodin
  Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
  Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
  Ceny: poháry a věcné ceny
  Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP

  Přihlásit se můžete na serveru ČGF.

  odpáleno 9.10.2014 v 09:21
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Flajt za 1 900 Kč hrajte také o prázdninách!
  KDY: vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 13.00 hodin
  KDE: na resortech v Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou

  Jak nabídky využít?
  • přijďte si rovnou zahrát se svými přáteli
  nebo
  • nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

  odpáleno 13.8.2014 v 23:06
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  18 měsíců neomezeného golfu za 1111 korun měsíčně
  Přemýšleli jste, co se dá pořídit za 1111 Kč? Značkové tričko? Večeře s partnerkou? A co takhle měsíc neomezeného golfu? Pro ty, co umí počítat a rádi přemýšlejí dopředu, přináší CZ Golf 18 měsíců neomezeného golfu jen za 1111 Kč měsíčně.

  Čeká na vás golf v té nejlákavější podobě, 5 špičkových resortů napříč celou ČR, 110 jamek jen pro vás, kdykoliv si budete přát. Pořiďte si od července naší kartu 18 měsíců golfu, a zajistěte si až do 31. prosince 2015 golf bez hranic. Prázdninovou hrací kartu zakopupíte ve všech areálech CZ Golfu.

  odpáleno 10.6.2014 v 08:52
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  FREE FEE turnaje pokračují v sobotu 7. června
  FREE FEE turnaje pokračují v Golf Resotech Telč, Ústí nad Labem a Benátky nad Jizerou v sobotu 7. června.

  Vezměte své přátele s sebou na hřiště a zkuste si s nimi hru v areálech CZ Golf. Turnajové fee je zdarma, zaplatíte pouze startovné 600 Kč, které obsahuje kompletní turnajový servis včetně svačiny, nápoje do bagu a obědu po hře.

  Soutěžíte ve 4 kategoriích o poháry a věcné ceny. Turnaj je otevřen i pro hráče bez HCP.

  Termíny:

  7. června 2014:

  Golf Resort Telč
  Golf Resort Ústí nad Labem
  Golf Resort Benátky nad Jizerou
  Propozice turnaje:

  Postupný start z jamky č. 1
  Čas startu: 9.00 hodin
  Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
  Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
  Ceny: poháry a věcné ceny
  Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP

  odpáleno 28.5.2014 v 23:08
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Cvičná runda jen za 600 Kč před každým turnajem CZ Golf Tour 2014
  Zahrajte si libovolný počet cvičných kol za jednotkovou cenu 600 Kč.

  Této výhody můžete využít kdykoliv od okamžiku, kdy uhradíte turnajové fee a startovné ve výši 1 200 Kč.
  Tato nabídka platí 14 dní před každým turnajem CZ Golf Tour na daném hřišti.

  Termíny turnajů a kompletní informace o CZ Golf Tour 2014 najdete na www odkaz

  odpáleno 28.4.2014 v 11:15
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Novinky a bonusy: Rezervujte si svůj hrací čas a sbírejte CZ Gáče
  CZ Golf neustále inovuje, jako jedni z prvních v Čechách přinášíme nejen online rezervace hracích časů bez obtěžující registrace, ale také možnost pohodlné platby kartou předem. Pro ty, kteří si zaplatí fee přes platební bránu, jsou připraveny lákavé bonusy:

  Zaplaťte si fee na hřišti na portálu TeeTime předem a sbírejte CZ Gáče.
  Pro členy CZ Golfu jsme připravili jedinečnou výhodu.
  Za každou platbu fee nejen na hřištích CZ Golf na portálu TeeTime získáte CZ Gáče, kterými od května 2014 můžete platit na resortech CZ Golf – a to nejen na recepci, ale také v restauracích na našich resortech.

  Počet svých CZ Gáčů kontrolujte na své osobní stránce na portále TeeTime.

  odpáleno 16.4.2014 v 17:49
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CZ Fér-Way Tour 2014
  Série čtyř turnajů, ve které soutěží golfový hráč s partnerem, který golf ještě nehraje.

  Hraje se v jedné kategorii ve dvojicích – golfista s partnerem. Společně si projdou 9 jamek a oba dva si zahrají celou hru.

  Jste nadšený golfista a chtěl byste si zkusit zahrát turnaj ve dvojici spolu se svým kamarádem, kamarádkou, přítelem či přítelkyní, který má s golfem jen minimální zkušenosti? Právě pro takovéto dvoučlenné týmy je akce určena.

  Po společném přivítání všech týmů absolvuje golfem nedotčená část týmu skupinovou akademii na Driving Range, kde jí budou během devadesáti minut vysvětleny základy golfového švihu, pravidel a etikety. Hráč se mezitím může v klidu rozehrát. Nemá partner golfovou výbavu? Nevadí, stačí si při přihlašování zarezervovat také zapůjčení vybavení.

  systém turnaje:

  "Partneři" hrají na rány s maximálním počtem deset ran na jedné jamce, golfista hraje na STBL body.
  Během samotného turnaje hraje golfový hráč/ka ze standartních odpališť, partner/ka z CZ Fér-Odpaliště, které je umístěno zhruba sto metrů od greenu.  termíny:

  7. 6. 2014 - Golf Resort Waidhofen

  10. 5. 2014 - Golf Resort Telč

  5. 7. 2014 - Golf Resort Benátky nad Jizerou

  26. 7. 2014 - Golf Resort Ústí nad Labem

  23. 8. 2014 - Golf Resort Písek  cena turnaje:

  1150 Kč za oba hráče
  (zahrnuje Fee – 600 Kč za golfistu/ku a 200 Kč za partnera/ku + startovné 350 Kč, 2 x svačina do bagu a voda + skupinová lekce s trenérem, včetně tréninkových míčků pro partnera před zahájením turnaje)

  Pokud je golfista člen skupiny CZ GOLF s uhrazeným ročním poplatkem pro rok 2014, je cena za turnaj pro oba hráče pouze 550 Kč


  Více informací o turnajích CZ Fér-Way včas doplníme, informovat se o turnaji můžete také u manažera golfu Jana Lískovce: tel.: +420 739 507 421 jan.liskovec@czgolf.cz

  odpáleno 24.3.2014 v 13:46
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CELÝ FLAJT ZA 1 900 Kč
  Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT! Akce platí také v sezóně 2014! Od 15. března si můžete Flajt za 1900 Kč zahrát vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 12.00 hodin. V Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou.

  Přijďte si zahrát se svými přáteli, nebo nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

  Příjemné ráno na golfu zvyšuje odpolední pracovní nasazení!

  Golf je radost, sport a zábava pro všechny!

  odpáleno 21.3.2014 v 17:57
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Balíček dvou FEE od 15. do 31. března na zkoušku
  V sobotu 15. března začíná sezóna na všech hřištích CZ Golf. Ještě jste se nerozhodli, kde budete v letošním roce členem? Navštivte kterékoliv hřiště CZ Golfu a vyzkoušejte si, jak se vám u nás hraje. Nabízíme vám balíček dvou FEE s platností od 15. do 31. března 2014 za cenu 2 000 Kč. Pokud si zároveň do 31. března 2014 zakoupíte členství u kteréhokoliv klubu společnosti CZ Golf s hracím poplatkem na rok 2014, snížíme vám cenu členství právě o 2 000 Kč, za které jste zakoupili náš seznamovací balíček dvou FEE.

  Přijďte si zahrát, důvodů je mnoho!

  odpáleno 10.3.2014 v 19:05
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  Děkujeme všem, kteří nás v letošním roce navštívili a doufáme, že se jim u nás líbilo. Těšíme se na Vás a Vaše přátele i v roce 2014! Krásné Vánoce a v novém roce 2014 jen to nejlepší!

  odpáleno 19.12.2013 v 09:09
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  V současné době je hřiště z důvodu silného podmáčení uzavřeno. Driving Range je v provozu. Předběžný termín otevření hřiště je 22. června 2013.

  odpáleno 12.6.2013 v 08:24
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  Chcete si zahrát se třemi kamarády jen za cenu 1900 korun za celý flight? Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 13.5.2013 v 11:53
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT! Od 6. 5. 2013 do 31. 5. 2013 Vám nabízíme vždy v pondělí až středu od 8:00 do 12:00 (mimo svátek 8. 5.). Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 6.5.2013 v 15:29
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF

  CZ GOLF

  Vážení golfisté,

  od pondělí 14.4.2013, probíhá na našem hřišti jarní aerifikace. Jsme si vědomi, že tato údržba ovlivňuje kvalitu hřiště, proto do pátku 19. 4. 2013 hrajeme v následujících zónách.

  Zóna A=B, zóna B=C a zóna C=C.

  odpáleno 17.4.2013 v 09:10
  ( +0 / -0 )
Vladimír “VladMraz” Mráz, HCP 34.2, 29 let
Martin Presl, HCP 27.9, 59 let
Marek Bičík, HCP 36, 53 let
Jakub “Kubiksvec” Švec, HCP 54, 35 let
Jan “Sindelka” Šindelář, bez HCP, 38 let
Jan “Honza” Dobrovský, HCP 50, 33 let

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.

 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.