Golf Resort Písek

Jihočeský kraj, Kestřany
tel.: +420 724 576 976, web

 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek V sobotu 24. října 2015 Vás zveme do Golfového Resortu Písek na "Golfovou Poslední leč". Myslivecká nebude pouze svačina do bagu, ale i oběd po hře se ponese v duchu alá "Svatého Huberta". Přihlásit se můžete na: www odkaz

  odpáleno 19.10.2015 v 14:13
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  CZ Fér-Way Tour vyvrcholí v Písku
  Série pěti turnajů, ve které soutěží golfový hráč s partnerem, který golf ještě nehraje.

  V sobotu 23. srpna se hraje finálový turnaj v Golf Resortu Písek.

  Hrát budete opět v jedné kategorii ve dvojicích – golfista s partnerem. Společně si projdete 9 jamek a oba dva si zahrajete celou hru.

  Jste nadšený golfista a chcete si zkusit zahrát turnaj ve dvojici spolu se svým kamarádem, kamarádkou, přítelem či přítelkyní, který má s golfem jen minimální zkušenosti? Právě pro takovéto dvoučlenné týmy je akce určena.

  Po společném přivítání všech týmů absolvuje golfem nedotčená část týmu skupinovou akademii na Driving Range, kde jí budou během devadesáti minut vysvětleny základy golfového švihu, pravidel a etikety. Hráč se mezitím může v klidu rozehrát. Nemá partner golfovou výbavu? Nevadí, stačí si při přihlašování zarezervovat také zapůjčení vybavení.

  Systém turnaje:

  "Partneři" hrají na rány s maximálním počtem deset ran na jedné jamce, golfista hraje na STBL body.
  Během samotného turnaje hraje golfový hráč/ka ze standartních odpališť, partner/ka z CZ Fér-Odpaliště, které je umístěno zhruba sto metrů od greenu.

  Ceny:

  Na každém turnaji hrají dvojice o hodnotné golfové ceny. Hlavní cenou celé Tour je šestidenní zájezd do PGA Catalunya pro 2 osoby včetně 4 green fee. Výherce zájezdu vylosujeme na konci Tour ze všech zúčastněných CZ Fér-Way Tour 2014.
  Součástí výhry zájezdu je letenka, přeprava bagu a transfer dle dohody. Hotel na PGA Catalunya se jmenuje Melia Vichy Catalan. Zájezd obsahuje 5 nocí a 4 green fee na PGA.

  odpáleno 20.8.2014 v 19:37
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  CZ GOLF TOUR pokračuje v Písku
  Další ze seriálu sportovní tour, kde startují flighty po třech, v ceně máte krom stravování také míčky na drivingu, rozhodčího, forcaddies nebo třeba speciální skórkarty. Za cenu 1200 korun, a jak je v Písku zvykem, po hře s bohatým rautem.

  odpáleno 7.8.2014 v 20:24
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  FREE FEE turnaje v roce 2014
  Na oblíbené FREE FEE turnaje se můžete těšit také letos na resortech CZ Golf. Vezměte své přátele s sebou na hřiště a zkuste si s nimi hru v areálech CZ Golf. Turnajové fee je zdarma, zaplatíte pouze startovné 600 Kč, které obsahuje kompletní turnajový servis včetně svačiny a nápoje do bagu a obědu po hře. Soutěžíte ve 4 kategoriích o poháry a věcné ceny. Turnaj je otevřen i pro hráče bez HCP.
  Golf Resort Písek pořádá 8. května první FREE FEE turnaj letošní sezóny.

  odpáleno 1.5.2014 v 21:50
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  Hřiště bude otevřeno od soboty 1. března 2014
  Již v sobotu 1. března 2014 bude otevřeno všech 18 jamek hřiště a driving range v Písku v Kestřanech. Prozatím do plného startu letošní sezony bez restaurace, pouze bar. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu.

  odpáleno 22.2.2014 v 15:38
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek Děkujeme všem, kteří nás v letošním roce navštívili a doufáme, že se jim u nás líbilo. Těšíme se na Vás a Vaše přátele i v roce 2014! Krásné Vánoce a v novém roce 2014 jen to nejlepší!

  odpáleno 19.12.2013 v 09:09
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  Hřiště otevřeno!
  Hřiště otevřeno!

  odpáleno 17.6.2013 v 07:00
  ( +1 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  9x9. jamka za 150,-Kč
  Jamka č. 9 je v plné kondici, přijďte si ji zahrát kolikrát chcete za jedinečnou cenu 150 Kč do Golf Resortu Písek.
  Přijďte na golf a možná Vás překvapíme již i 7. a 8. jamkou.
  V zimě na sjezdovce, v létě u nás na jamce. Ale u nás turnikety nejsou!
  V důsledku čehož ovšem pozor na hromadící se davy před odpalištěm...
  Zveme Vás všechny!
  více info: www odkaz

  odpáleno 13.6.2013 v 07:52
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek V současné době je hřiště z důvodu silného podmáčení uzavřeno. Driving Range je v provozu. Předběžný termín otevření hřiště je 22. června 2013.

  odpáleno 12.6.2013 v 08:24
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek Chcete si zahrát se třemi kamarády jen za cenu 1900 korun za celý flight? Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 13.5.2013 v 11:53
  ( +0 / -1 )
 • Golf Resort Písek

  Golf Resort Písek přidána nová aktualita

  Celý flight jen za 1900 korun
  Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT!
  Prodloužená akce - Celý flajt za 1900 Kč
  Vážení golfisté,
  vyslyšeli jsme Vaše přání a prodloužili jsme do 30. 6. 2013 již probíhající akci – CELÝ FLAJT ZA 1 900 Kč.
  Zároveň jsme rozšířili nabídku o čtvrtek a pátek, vždy od 8.00 – 12.00 hodin.
  Akce se vztahuje na resorty: Golf resort Telč, Golf resort Písek, Golf resort Ústí nad Labem a Golf resort Benátky nad Jizerou.
  Přijďte si zahrát se svými přáteli, nebo nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích.
  Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

  odpáleno 13.5.2013 v 11:52
  ( +0 / -0 )

Záložka neobsahuje žádný záznam.

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.

 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.