Golf Resort Benátky nad Jizerou

Středočeský kraj, Benátky nad Jizerou, Na Golfu 1003
tel.: +420 326 313 000, tel.: +420 721 655 677, web

 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  CZ GOLF ROAD SHOW V NEDĚLI 18. KVĚTNA
  Přijďte se seznámit s golfem. Zkuste si golf a nechte se inspirovat českým reprezentantem Šimonem Zachem.

  V neděli 18. 5. 2014 Vás zveme od 10.00 hodin na zábavný den plný golfu na Golf Resort Benátky nad Jizerou, Na Golfu 1003, Benátky nad Jizerou. Přijďte si zdarma zkusit golf jako sport a volnočasovou aktivitu, která je vhodná pro každého.

  Na tréninkových plochách budou připraveny od 10.00 do 16.00 hodin ukázky golfu v rámci akce Jdu na golf!. Vezměte tedy své partnery, rodinu či přátele, kteří ještě golf nehrají, aby si ho vyzkoušeli. Tento den je určen právě pro ně.

  Vítáme děti i dospělé.

  Přijďte si nezávazně vyzkoušet, jaký golf doopravdy je. V rámci exhibice uvidíte ukázku sportovního golfu v podání nadějného českého reprezentanta Šimona Zacha. Golfem vás provedou naši trenéři. Připraveny budou i soutěže, ukázka golfového vybavení a program pro děti.

  KDY: neděle 18. května 2014 od 10.00 hodin

  KDE: Golf Resort Benátky nad Jizerou, Na Golfu 1003, 294 71 Benátky nad Jizerou

  odpáleno 15.5.2014 v 09:24
  ( +0 / -0 )
 • Jakub “Kytkosaurus” Pavelka

  Jakub “Kytkosaurus” Pavelka pro Golf Resort Benátky nad JizerouKoukám, že máte nové webové stránky. Škoda jen, že je nedělal někdo příčetný, kdo by třeba odkaz na ceník umístil i na stránky jednotlivých resortů a ne jenom na zastřešující stránku celého CZ golfu, nevynechal pro jistotu zcela a úplně ceník pro akademii Dýmač v Benátkách, jasně popsal, jak to funguje s tou mimosezónní cenou v pásmu E (jestli do 15. platí celý den, i o víkendech, atd. asi to z toho textu vyplývá, ale 100% jistotu opravdu nemám a to mě analyzování textu jako překladatele slušně živí.)

  odpáleno 3.3.2014 v 14:37
  ( +1 / -0 )
  • Golf Resort Benátky nad Jizerou

   Golf Resort Benátky nad Jizerou Dobrý den pane Pavelko, skutečně máme nové webové stránky, které jsou ještě v procesu vývoje a rozšiřování. Vaši kritiku bereme jako tolik potřebné podněty zvenčí a pokusíme se Vašim postřehům vyhovět. Přehlednost a snadná práce s webem pro jeho čtenáře jsou naší prioritou. Ceník Akademii v Benátkách byl již v průběhu pondělí doplněn. Odkaz na Ceník CZ Golf najdete i na stránkách jednotlivých resortů a to v horní bílé liště, pokud si zelenou šipkou odrolujete menu. Mimosezónní cena v pásmu E platí nepřetržitě i o víkendu. Jedna cena platí na všechny časy. Hezkou hru!

   odpáleno 4.3.2014 v 11:22
   ( +3 / -0 )
  • Jakub “Kytkosaurus” Pavelka

   Jakub “Kytkosaurus” Pavelka Výborně, promptní doplnění ceníku akademie chválím, co se týče toho horního menu, že ta zelená šipka zobrazí další položky mě opravdu nenapadlo ani na okamžik a to nejsem na webu žádný nováček. To bych chtělo určitě nějak upravit, protože pochybuji, že jsem sám, koho to zmátlo (chápu však, že to bude chvilku trvat)

   odpáleno 4.3.2014 v 16:29
   ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  HŘIŠTĚ OTEVŘENO
  Využijte možnosti hezkého počasí a zahrajte se obě naše hřiště v Benátkách nad Jizerou. Klubovna je otevřena každý den od 8:30 do 16:30.

  odpáleno 17.1.2014 v 10:23
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  Dnes a zítra hrajeme za cenu hracího pásma C
  Přijďte si dnes a zítra zahrát naposledy za cenu hracího pásma C po celý den. FEE 18 jamek = 900 Kč. Hřiště v Benátkách nad Jizerou je připraveno na novou sezónu!

  odpáleno 30.3.2013 v 13:34
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  V SOBOTU A NEDĚLI OTEVŘENO PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST
  Počasí nám přeje, proto si Vás dovolujeme pozvat o víkendu na mistrovské hřiště Soudný. Dle počasí otevíráme od 10.00, celý den hrajeme za cenu hracího pásma C. Přijďte si zahrát jarní devítku za 600 Kč, nebo snad i osmnáctku za 900 Kč.

  Hrajeme na letní greeny!

  odpáleno 8.3.2013 v 07:18
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou Obě hřiště v Benátkách jsou od soboty 3.3.2012 otevřena na letní greeny a za zlevněná hrací fee. Více se dozvíte na našich stránkách na www odkaz. Přejeme hezkou hru

  odpáleno 2.3.2012 v 20:26
  ( +1 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  HŘIŠTĚ OTEVŘENO
  Společnost CZ Golf si s radostí dovoluje oznámit, že od soboty 3.3. 2012 se otevírá hřiště Golf Resort Benátky nad Jizerou. Hraje se plně na letní greeny a je možno si zahrát obě hřiště: 18-ti jamkové mistrovské hřiště Soudný i 9-ti jamková akademie Dýmač.

  Spolu s hřišti se otevírají i všechny tréninkové plochy, pouze travnatá odpaliště na driving range jsou prozatím uzavřena.

  Do 31.3. můžete hrát od středy do neděle, přičemž platí zvýhodněné fee, a to:
  st-čt
  greenfee 9 jamek 600 Kč/greenfee 18 jamek 800 Kč
  pá, so, ne, sv.
  greenfee 9 jamek 700 Kč/greenfee 18 jamek 1000 Kč

  Startovní čas je možné si rezervovat na tel. číslech: +420 326 313 000 nebo +420 721 655 677.

  Těšíme se na Vás a přejeme hezkou hru

  odpáleno 2.3.2012 v 20:24
  ( +0 / -0 )
 • Golf Resort Benátky nad Jizerou

  Golf Resort Benátky nad Jizerou přidána nová aktualita

  CZ GOLF PŘEBÍRÁ HŘIŠTĚ V BENÁTKÁCH NAD JIZEROU
  K dosavadním golfovým resortům v Telči, Písku, Ústí nad Labem, rakouskému Waidhofenu a k Driving Range Rohanský ostrov tak přibude velmi žádaný Golf Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou s 18jamkovým mistrovským hřištěm a atraktivní 9jamkovou golfovou akademií.
  Oboustranně výhodná dlouhodobá smlouva o pronájmu golfového resortu v Benátkách nad Jizerou CZ Golfem má za cíl ještě kvalitnější služby všem členům a hráčům golfu.
  Pro všechny stávající, ale i nové klienty CZ Golf to znamená, že v rámci svého členství, které dnes zahrnuje 4 golfové resorty, získávají automaticky možnost hrát na dalším, pátém, mistrovském hřišti, přičemž cena členství pro rok 2012 se v CZ Golf rozšířením portfolia nemění.
  Počet spravovaných jamek skupinou CZ Golf se zvýší na 109 a CZ Golf tak posílí svou pozici lídra golfového trhu v České republice.

  odpáleno 10.1.2012 v 16:13
  ( +0 / -0 )

Záložka neobsahuje žádný záznam.

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.

 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.