GOLF42 - Co jsme a co chceme

Golf-Image-m____ek-h__l.jpg

Co jsme...

Jsme skupinou golfových nadšenců, kteří se rozhodli provozovat nejlepší golfový portál v České republice. Tyto stránky jsou jen částí široké golfové sítě skládající se z několika webů mezi sebou propojených a na sebe navazujících - kromě GOLF42.cz také GOLFee.cz (zpravodajství a servis), GOLFfantasy.cz (zábavná tipovací soutěž). Rovněž pracujeme také na GOLFblogger.cz (blogování), GOLFtraveller.cz (cestování) a GOLFescorecard.cz (elektronická score karta).


Jsme stránkami, které možná působí na první pohled jako pouhá sociální síť, nicméně jen tuto úlohu zdaleka nemá a není jeho prioritou. GOLF42.cz je servisem pestré nabídky a zároveň komunitou lidí zaměřených na golf. Je i širokým spektrem vícero druhů zábavy, které se má s aktivitou uživatelů naplno rozvíjet.


Jsme těmi, kteří chtějí oslovit všechny golfové fanoušky, ať už aktivní nebo jen pasivní, ale na jednu cílovou skupinu se zaměřujeme obzvlášť. Jsou to lidé, kteří s golfem teprve začínají nebo nad tím alespoň uvažují. Golf je přece zábavná hra. A my jsme toho názoru, že čím více nás si tu hru oblíbí, o to veselejší zelený svět bude.


Jsme obyčejnými smrtelníky s dostatečným nadhledem, kteří mají rádi jakýkoliv smysl pro humor a nebojí se ho použít jak na ostatních, tak i sami na sobě. A tak si nevysvětlujte špatně, kdyby si z vás náš tým v rámci mezí vystřelil, stejně jako vy můžete učinit to samé na nás. Takový proces budeme považovat za důkaz určité formy přátelství.


Jsme maximalisty a s veškerým vynaloženým úsilím bojujeme o to, abyste neměli důvod myslet si opak. Proto se tu v co nejlepším vědomí a svědomí budeme vždy snažit o uspokojení golfistů jakékoliv kategorie. Dokonce i těch, kteří se za golfisty vlastně vůbec nepovažují.


... a co chceme

Chceme propagovat golf v co nejlepším světle, pomáhat mu zbavovat se nepravdivé nálepky "snobství" u neznalé veřejnosti. Stále více lidí se postupně přesvědčuje, že je tento sport přístupný téměř každému. Jen jich je oproti opačnému názoru pořád výrazně málo, což bychom rádi alespoň trochu spravili.


Chceme vždy ctít pouze fair play, hrát podle pravidel a golfové etikety. A také se pokoušet tohle známé poselství rozšiřovat mezi ostatní, protože golf je považován za sport gentlemanů a slušných hráčů. My ho takto rozhodně nikdy nepřestaneme prezentovat.


Chceme zpříjemnit chvíle strávené na golfu lidem stejného zájmu. Naším cílem je nejen posílit váš požitek ze hry, ale například se zasloužit o lepší náladu, větší přehled, snadnější orientaci. Přinášet vám radost i příjemný odpočinek. Tedy obecnou pomoc v golfu vůbec.


Chceme zůstat zásadně svými, přinášet a doplňovat originální nápady a rozhodně nekopírovat něčí styl. Nabídnout svým uživatelům něco, co dosud na žádných golfových stránkách kompletně k dispozici nenašli. Zkrátka být spolehlivou jedničkou na tuzemském trhu.


Chceme zde rozšiřovat námi-vámi vytvořenou komunitu lidí, kteří se sem budou rádi vracet. Věřte, že právě tohle bude pro nás vůbec tou největší odměnou a motivací do zítřků. Toužíme výhradně po tom, aby naše práce dostávala smysl. Abyste ji mohli ocenit, ať už s upřímností vědomou či nechtěnou.


Jsme GOLF42.cz

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.