Reklama na GOLF42

golfee-ilustration-005b.jpg

Forma inzerce a spolupráce

Formát a koncept portálu GOLFee.cz je postaven na komunitě fanoušků golfu nejen v České republice, na principu reálných uživatelů, na kvalitních profesionálních a sdílených informacích mezi touto specifickou skupinou klubistů. Portál slouží k propagaci golfové hry, výuce etikety a pravidel.

Na portálu GOLFee.cz je možnost využít více formátů inzerce a spolupráce.
K základním prvkům patří tyto:

 • inzerci formou exkluzivního brandu stránek
 • klasickou inzerci formou reklamních bannerů
 • PR články a reportáže
 • on-line marketingové nástroje pro hřiště a kluby
 • inzerci komerčních subjektů s možností on-line oslovení uživatelů
 • inzerci pro trenéry golfu
 • inzerci pro caddie servis
 • spolupráci na projektu

Inzerce formou exkluzivního brandu stránek

Jako exkluzivní prostor pro vás můžeme vytvořit jak celkové přizpůsobení portálu firemní grafice nebo značce, tak jednotlivých sekcí, článků nebo rubrik. Můžete tak zviditelnit svou marketingovou kampaň nebo záměr mezi našimi klubisty s přímým dopadem mezi touto zájmovou skupinou.


Klasická inzerce formou reklamních bannerů

Standardně nabízíme reklamní prostor vyčleněný na našich stránkách. Lze zadat reklamu formou flash bannerů, animovaných gif nebo statických obrázků. Jiné formy nebo rozměry než je klasický formát, jsme připraveni kdykoliv konzultovat a na stránky zapracovat. Pro naše zákazníky můžeme nabídnout nejen umístění, ale také spolupráci na tvorbě marketingové kampaně, grafických návrhů, konzultaci a zpracování reklamní upoutávky.


PR propagace společnosti nebo značky

Nabízíme spolupráci formou PR článků či reportáží vytvořených na míru nebo ve spolupráci s komerčními subjekty. Můžeme pro vás umístit váš odborný článek, stejně jako vytvořit článek včetně textu a fotodokumentace.


Inzerce komerčních subjektů

Na našich stránkách nabízíme bezplatně zvláštní sekci inzerce pro hřiště, kluby, golfové prodejny a e-shopy. Komerční subjekt má k dispozici nejen prezentaci základní nabídky služeb a místa působnosti, ale také může on-line upravovat aktuální nabídky, využít svou komerční zeď, komentáře a rating ostatních klubistů pro zkvalitnění nejen vlastní nabídky, nýbrž i služeb v konkurenčním prostředí. Tuto část nabízíme formou spolupráce na projektu a podpory golfu v ČR.


Obecně užívané reklamní plochy

Horní banner 745 x 100 px pro umístění obrázku nebo flash animace na všech stránkách. Levý banner 160 x 600 px pro umístění obrázku nebo flash animace na všech podstránkách. Pravý square banner 300 x 300 px pro umístění obrázku nebo flash animace na vybraných podstránkách. Standardní banner na stránce 435 x 60 px pro umístění obrázku nebo flash animace u vybraných článků.


Trenéři golfu

Na našich stránkách nabízíme bezplatně zvláštní sekci inzerce pro trenéry golfu a jejich služby. Trenér má k dispozici nejen prezentaci základního ceníku služeb a místa působnosti, ale také může svou nabídku on-line upravovat, využít svou komerční zeď, komentáře a rating ostatních klubistů pro zkvalitnění nejen vlastní nabídky, nýbrž i služeb v konkurenčním prostředí. Tuto část nabízíme formou spolupráce na projektu a podpory golfu v ČR.


Caddies servis

Na našich stránkách nabízíme bezplatně zvláštní sekci inzerce pro caddie servis a jejich služby. Caddie má k dispozici nejen prezentaci základního ceníku služeb a místa působnosti, ale také může svou nabídku on-line upravovat, využít svou komerční zeď, komentáře a rating ostatních klubistů pro zkvalitnění nejen vlastní nabídky, nýbrž i služeb v konkurenčním prostředí. Tuto část nabízíme formou spolupráce na projektu a podpory golfu v ČR.


Spolupráce na projektech

V případě, že vás celý tento golfový projekt oslovil, jsme připraveni na jakoukoliv formu spolupráce, podpory podobných vznikajících stránek nebo produktů propagujících golf a související odvětví. Nabízíme spolupráci v možnosti propagace formou soutěží, témat měsíce, anket nebo cen pro uživatele.


Máte-li zájem o další informace nebo konzultaci v oblasti spolupráce, napište nám na email info@golfee,cz nebo nás kontaktujte přímo na telefonních číslech uvedených v kontaktu našich stránek.

Pokud vás portál GOLFee.cz oslovil a uvažujete o spolupráci, můžete si stáhnout aktuální ceník reklamních ploch a spolupráce ve formátu .pdf právě zde.

Děkujeme za váš zájem a přejeme hezkou hru.


KONTAKT

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na:

GOLFee.cz

Opletalova 29

110 00 Praha 1

gsm: +420 602 339 399

e-mail: robin@golfee.cz


 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.