GOLFee.cz

Praha, Nové Město
tel.: +420 222 898 287,

Poslední komentáře

Petr “Pete” Hemerka
Petr “Pete” Hemerka Dalsi diskuzi na podobne tema jsem presunul do temat sem: http://golf42.golfee.cz/19-jamka/golfova-temata/2-funkce-golfee-portalu/
odesláno 21.2.2012 v 16:04
Petr “Pete” Hemerka
Petr “Pete” Hemerka Za odpoved k BAGu dekuji. Uz i moznost prohlednout si bag klubistu (kteri jej nastavi jako verejny) by byle pekna. Je nejake lepsi misto kde probirat podobna temata nez v techto komentarich? Docela bych se do podobnych komentaru 'oprel'. Nejlepsi by byl format urciteho diskuzniho fora. Neplanujete neco takoveho?
odesláno 21.2.2012 v 14:09
GOLFee.cz
GOLFee.cz Diskusní fóra máme nastavena právě v miniaplikaci témat, kde jsou diskusní okruhy a zapojit se může kdokoliv i mimo komunitu. Témata mají samostatný link, jsou veřejná a dá se zde nezávisle diskutovat cokoliv. Stačí založit nové téma a případně na něj ještě upozornit veřejně na komunikační zdi s odkazem na trvalý link, případně odkudkoliv zvenku jako odkaz. Bag je obecně veřejný, je-li definován, je pro registrované přístupný. Hry se dají nastavit samostatně.
odesláno 21.2.2012 v 14:13
GOLFee.cz
GOLFee.cz Vlastní hry se tak dají nastavit jako soukromé nebo veřejné nebo se s nimi pochlubit na komunikační zdi, stejně jako třeba změnou HCP. Díky za dotaz.
odesláno 21.2.2012 v 14:15
Petr “Pete” Hemerka
Petr “Pete” Hemerka Nemuzu se stat fanouskem Mstetic, Benatek, Kunky,... Mohu se stat fanouskem Karlstejna, Svratky,...
odesláno 21.2.2012 v 14:05
GOLFee.cz
GOLFee.cz Nemusíte, jste členem klubu CDS, který má tato hřiště jako domovská. Jste tedy automaticky jejich fanouškem a budete dostávat tyto informace přednostně prostřednictvím klubu CDS. Systém je tak nastaven, že člen klubu má zprávy přímo a nemusí se stát fanouškem. Do oblíbených si tedy přidáte jen ta hřiště, která jsou mimo domovský klub. Díky za dotaz
odesláno 21.2.2012 v 14:10
Petr “Pete” Hemerka
Petr “Pete” Hemerka Nevim zda podobne pripominky patri sem, ale zkusim to :) . Privital bych moznost mit vlastni bag verejny (s pevnym odkazem z internetu) + o nem diskutovat a davat vlastni komentare. Diky.
odesláno 21.2.2012 v 13:29
GOLFee.cz
GOLFee.cz dobrá připomínka, popřemýšlíme jak to udělat. Problém je, že do těchto údajů mají přístup jen registrovaní, není to úplně věřejná informace. Možná to trochu víc pootevřeme. Každopádně řešení je založit téma přes MINIAPLIKACE, která má svůj přímý link a otevřené diskuse. Sem se pak dá odkudkoliv odkazovat a komentář může připojit kdokoliv, jako host. Nemusí být u nás registrován. Každopádně díky za připomínku, budeme se tím zabývat.
odesláno 21.2.2012 v 13:54
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

Hlavní stránka komunitního portálu GOLF42.cz. Na veřejné zdi jsou k vidění veřejné odpaly, které lze třídit na ty od klubistů, resortů, partnerských tour a komerčních subjektů. Každý si přitom může filtr nastavit podle vlastního přání.

MOJE HŘIŠTĚ

Domácí prostředí každého klubisty. Na vlastní zdi se může prezentovat jak soukromě, jen mezi svými přáteli, tak veřejně. A zároveň mu neunikne aktivita nikoho z těch, které má mezi svými přáteli, nebo v oblíbených stránkách.

TEE/COFFEE FOR TWO

Přehled klubistů, zaregistrovaných uživatelů na stránkách, kteří chtějí poznat nové přátele. A to jak hráči a hráčky, kteří mají zájem najít nového parťáka na hřišti, tak mužů a žen, kteří v golfovém prostředí hledají partnery pro život.

19. JAMKA

Seznam registrovaných uživatelů na našich stránkách. Lze mezi nimi filtrovat na hráče, trenéry a caddies, Všichni se přitom mohou podělit o své zážitky z golfu nebo nahlédnout do událostí, kterých se zúčastní ostatní klubisté.

KOMERČNÍ SFÉRA

Přehled všech resortů, klubů a komerčních subjektů, které se zapojily do projektu GOLFee. Mezi komerčními subjekty lze ještě filtrovat na prodejny a internetové e-shopy. K nahlédnutí je také náš golfový bazárek.
Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.